صندلی سینمایی

صندلی سینمایی

صندلی سینمایی و انواع صندلی مربوط به سینما همچنین تجهیز سالن سینما تخصص ماست. ما تولید کننده صندلی سینمایی و انواع صندلی آمفی تئاتر هستیم. صندلی سینمایی تولیدی ما با بهترین کیفیت و کارایی و با نازلترین قیمت به دست مصرف کننده می رسد. لطفا جهت سفارش صندلی سینمایی با کارشناسان ما در شرکت تماس بگیرید و مشاوره های لازم را دریافت کنید.


صندلی سینماییصندلی سینماییصندلی سینمایی


صندلی سینمایی سورین بخریم

برای خرید صندلی سینمایی سورین با ما در سورین تماس بگیرید. ما همواره آماده پاسخگویی به شما هستیم. صندلی های سینمایی به گونه ای ساخته می شوند که برای استفاده در سالن های سینما مناسب باشند. در طراحی صندلی های سینمایی مواردی که باعث راحتی کاربر برای استفاده طولانی مدت از صندلی است توجه ویژه ای می شود. در یک صندلی سینمایی به تاشو بودن کفی صندلی توجه شده است تا فضای بیشتری برای عبور و مرور ایجاد شود. همچنین کفی و پشتی مناسب و راحت و دسته های مناسب صندلی توجه می شود.


اجزا صندلی سینمایی سورین

صندلی سینمایی سورین از اجزایی نظیر فوم بکار رفته در کفی صندلی سینمایی، فوم بکار رفته در پشتی صندلی، قسمت های چوبی، قسمت های ABS، قسمت های فلزی پایه صندلی، پروفیل بکار فته در صندلی، پارچه صندلی سینمایی، یراق آلات قسمت تاشو صندلی آمفی تئاتر و قسمت های دیگر تشکیل شده است.


فوم بکار رفته در صندلی سینمایی سورین

بهتر است در تولید صندلی سینمایی از فوم سرد استفاده شود. فوم سرد تزریقی با دانسیته بالا به صندلی کمک میکند تا طول عمر بالاتری داشته باشد. در تولید صندلی سینمایی استفاده از فوم گرم باعث میشود تا به مرور زمان فوم دچار تورفتگی شود اما فوم سرد صندلی سینمایی را همواره در حالت اولیه خودش نگه می دارد. در کفی و پشتی صندلی سینمایی از فوم استفاده می شود. و فوم باید بصورتی باشد که در کاربر صندلی سینمایی احساس خستگی بوجود نیاورد.


پشتی و کفی صندلی سینمایی سورین

صندلی سینمایی سورین در بخش های کفی و پشتی از مواد چوبی و MDF و یا ABS ساخته می شود. ABS از مواد پلاستیکی تشکیل شده و بسیار مقاوم است. همچنین ضد خش و ضد خط است از این رو میتواند در سالن هایی که جنبه عمومی دارند برای پشتی صندلی آمفی تئاتر بکار برود و صدمات وارده به صندلی را به حداقل برساند. MDF و چوب هم در زیبایی و ظرافت به صندلی سینمایی می افزایند. همانند ABS مقاوم هستند و هزینه بیشتری را به صندلی تحمیل می کنند.